Zadzwoń Zapisy

FAQ - Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

 

1. Jak zapisać dziecko na nasze warsztaty/półkolonie?

W prawnym górnym roku strony widnieje zakładka “Zapisy”. Wystarczy wybrać odpowiednią placówkę oraz termin, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wpłacić zaliczkę lub całą kwotę.

 

2. Dla kogo przeznaczone są zajęcia w Klubie Robota?

Warsztaty oraz półkolonie z robotyki przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat, z programowania 8-13 lat. Imprezy pracownicze oraz okolicznościowe organizowane są dla wszystkich, którzy chcą zagłębić się w świat robotyki.

3. Jak liczne są grupy?

Grupy na warsztatach/półkoloniach zaczynają się od 6 osób i kończą na 14. Inne usługi jesteśmy w stanie zorganizować dla większej liczby uczestników.

 

4. Kto prowadzi warsztaty?

Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy. Przez cały czas trwania warsztatów dzieci są pod opieką 1-2 instruktorów, którzy pomagają rozwijać umiejętności i pasję.

 

5. Dlaczego dzieci pracują w parach?

Poza przekazaniem wiedzy z robotyki oraz programowania kładziemy również nacisk na rozwijanie aspektów związanych z funkcjonowaniem w grupie, komunikowaniem się oraz radzeniem sobie z trudnościami.

 

6. Jakich zestawów Lego używamy?

Z dziećmi w klasach 0-1 oraz przedszkolach pracujemy na Lego Wedo 2.0. Dla dzieci starszych oraz dorosłych używamy zestawów Lego Mindstorms Ev3. .


7. Czy na zajęciach dzieci mają możliwość budowania robotów z własnego pomysłu?

Na warsztaty semestralne oraz półkolonie mamy opracowane szczegółowe plany zajęć, w których jest również czas na budowanie indywidualnie wymyślonych robotów. 


8. Czy dzieci w wieku 5-7 lat budują te same projekty co dzieci w wieku 11-12 lat?

Dla łączonych grup w szkołach instruktorzy wraz z dziećmi wybierają z którym zestawem rozpoczniemy przygodę z robotyką . Staramy się pomóc w doborze, tak by najmłodsi mogli nauczyć się jak najwięcej poprzez świetną zabawę.

9. Jakie są możliwe opcje płatności?

Możliwe są dwa sposoby płatności:
1) Comiesięczna - rata za każdy miesiąc jest stała. Pełny kurs 30 warsztatów składa się z 9 rat po 220 zł. W przypadku przerwania kursu, rozliczamy się jedynie za warsztaty, które się odbyły. Uczestnik dołączający do nas w trakcie rozpoczętego kursu, płaci odpowiednio mniej, np. niższą ostatnią ratę lub mniejszą liczbę rat.

2) semestralna -  rata za każdy semestr jest stała. Pełny kurs 30 warsztatów składa się z 2 rat po 900 zł. W przypadku przerwania kursu zwracamy 80 % za niewykorzystane zajęcia lub 100%, gdy na swoje miejsce uczestnik znajdzie zastępstwo. Uczestnik dołączający do nas w trakcie rozpoczętego kursu, płaci odpowiednio mniej, np. niższą ratę lub mniejszą liczbę rat.

Wszystkie płatności dokonywane są gotówką, przelewami tradycyjnymi lub poprzez platformę PayU.


10. Czy promocje sumują się?

Promocje nie sumują się. 

 

11. Czy można wypisać dziecko z warsztatów w trakcie trwania semestru?

Tak, zwracamy wtedy 80% kwoty za niewykorzystane zajęcia. W sytuacji znalezienia innej chętnej osoby na miejsce dziecka, przysługuje zwrot 100% kwoty za niewykorzystane zajęcia.

 

12. Co gdy po zajęciach pokazowych nie zbierze się grupa minimum 6 osób, a moje dziecko jest chętne?

Staramy się za wszelką cenę utworzyć grupy w miejscach, gdzie przeprowadzane są zajęcia pokazowe. W sytuacjach, gdy nie uda się zebrać odpowiedniej liczby osób o pomoc w utworzeniu grupy prosimy również zainteresowanych rodziców. Jednak w przypadku, gdy liczba zapisanych uczestników będzie mniejsza niż 5. firma ma prawo do odwołania warsztatów, zwracając 100% zaliczki oraz wpłaty za niewykorzystane zajęcia.

 

13. Co jeśli dziecko zachoruje i będzie musiało opuścić zajęcia?

W obecnej sutuacji nie uwzględniamy pojedynczych nieobecności w rozliczeniach. W przypadku dłuższych nieobecności, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

 

14. Chcesz nawiązać z nami współpracę, wynająć na imprezę czy urodziny? Jak się skontaktować?

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie współpracy chętnie na nie odpowiemy, wystarczy zadzwonić pod 691-85-22-55. Zapraszamy również do kontaktu mailowego na: kontakt@klubrobota.pl